Blog

Aktualizacje programów do wystawiania faktur

Automatyczne aktualizacje dostępne w programie do fakturowania online niezmiennie pozostają jedną z jej największych zalet. Użytkownik takiej platformy nie musi martwić się nowelizacjami ustaw czy zmianą przepisów w prawie podatkowym, których jak wiemy rządzący nam nie skąpią. Upgrady dostępne są już kilka godzin po wgraniu, co znacznie ułatwia pracę wielu ludzi. Oprócz zmian podatkowych producenci programów do fakturowania często modyfikują działanie aplikacji poprzez dodawanie dodatkowych funkcji i modułów, tym samym doskonaląc swoje projekty. Jakich zmian możemy się spodziewać? Które z nich warte są naszej uwagi?

Zmiany w programach do fakturowania online

Udoskonalenia w interfejsie programu są niejednokrotnie bardzo potrzebne i pożądane. Odświeżony wygląd systemu ułatwia nawigację i skraca czas poruszania się po ekranie komputera. Ponadto ważne z perspektywy osób, które korzystają z telefonów czy tabletów jest dostosowanie się rozdzielczości obrazu do konkretnego używanego sprzętu. Nie można przejść obojętnie również obok dodatkowych funkcji proponowanych przez programistów. Jedną z wielu nowinek w dziedzinie programów do fakturowania jest między innymi podgląd historii dokumentu, który zawiera wszystkie istotne informację dotyczące statusu i formy wysyłanych faktur. Możemy spotkać też moduły takie jak obsługa ryczałtu, zdefiniowana trasa przejazdu w ewidencji przychodu czy stałe adnotację split payment. Ogromnie ważnym aspektem, wprowadzanym przez większość programów do fakturowania jest dołączanie instrukcji i wskazówek wyjaśniających działanie konkretnych elementów.  Takie ulepszenie jest szczególnie pomocne dla przedsiębiorców o średnich umiejętnościach informatycznych.

Ulepszenia powstałe z myślą o komforcie użytkowników

Po aktualizacjach programów do wystawiania faktur online warto zapoznać się z ulepszeniami wprowadzonymi przez programistów. Być może jakaś funkcja okaże się rozwiązaniem naszych problmemów, znacznym ułatwieniem pracy czy po prostu przydatną nowinką. Producenci aplikacji do fakturowania wprowadzają podobne udoskonalenia tak, aby jak najwięcej użytkowników było usatysfakcjonowanych. Nierzadko kierują się też opinią na temat produktu i systematycznie wprowadzają poprawki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *